Plastové zimní zahrady

Plastové zimní zahrady jsou velmi oblíbené nejen v Praze ale i po celé ČR .

Nabízíme Vám zimní zahrady na klíč.
Snadná údržba zimní zahrady a příznivé ceny Vás přesvědčí k pořízení zimní zahrady z plastu.
Zimní zahrady z profilu PVC se vyznačují skvělou odolností vůči UV záření a povětrnostním podmínkám Nejvhodnější umístění zimní zahrady vzhledem k jejímu využití je přímé propojení na ložnici nebo obývací pokoj. Plastová okna mají ve srovnání s těmi dřevěnými mnohem nižší nároky na údržbu. Konstrukce z plastových profilů se hodí na střechu pultovou se sklonem do 25°. Obvodový plášť zimní zahrady je tvořen z plastových německých profilu umožňující vysokou variabilitu. Jedná se o profily (5-ti nebo 6-ti komorovými) s vynikajícími tepelnými vlastnostmi, vyztužené výztuhami s min. stavební hloubkou 70 mm.

Plastové profily pro zimní zahrady jsou koncipovány tak, aby tvořily kompletní sestavenou zimní zahradu zajištující tepelnou a zvukovou izolaci s možností zasklení různými výplněmi a různými způsoby ukotvení.

Základní technické údaje střechy zimní zahrady:

Spád střechy: min. 10°
Střešní díly: polykarbonát 16- 25 mm - LEXAN, MAKROLON
nebo bezpečnostní izolační dvojsklo - connex Ug=1,1 - 1,2 W/m2K

Na přání - ve střeše - systémová střešní okna (ovládaná mechanicky, elektronicky pomocí čidel apod.)

Zasklení stěn: izolační dvojskla popř. trojskla se součinitelem prostupu tepla U v rozsahu 1,1 - 0,7 W/m2K a vzduchovou neprůzvučností Rw = 32 dB.

S ohledem na orientaci světové strany a celoročního užívání, můžeme kombinovat skla s regulací slunečního záření, omezující pronikání slunečních paprsku dovnitř a tím eliminovat nárůst teploty uvnitř zimní zahrady v letních nebo jarních měsících.

Dále umístění, tvar, velikost a celková plocha zasklení jsou důležitými faktory, které mají vliv na celkový výsledek. Jaké jsou možnosti v oblasti zimních zahrad, můžete shlédnout v našich referencích.

Zimní zahrady lze pořídit nejen v barvě bílé, ale i v mnoha acrylcolorových barvách a s fóliemi v dekoru dřeva.

Naše nízké ceny zimních zahrad zahrnují kompletní dodávku včetně realizačního projektu, montáže a klempířských prvků.

Do stavby zimní zahrady se rozhodně nepouštějte sami! Pokud chcete skutečnou kvalitu a dobrou cenu, zavolejte nám ještě dnes.

Využijte ještě dnes naší rychlou a nezávaznou poptávku.