Okna a dveře

Nabízíme Vám za výhodné ceny kvalitní plastová okna a dveře, dřevěná eurookna a dveře, dřevohliníková okna, jejich doplňky a příslušenství s montáží po celé ČR včetně Prahy.

V Našem sortimentu máme vícekomorové profily o stavební šířce 80 mm - 90 mm, které mohou být dále vyztužené ocelovými pozinkovanými nebo hliníkovými výztužemi.

Podle počtu komor potom rozlišujeme okna 5-ti ,6-ti ,8-mi komorové. Naše profily mají 5 - 6 - 8 komor

Ke standardní výbavě našich plastových oken patří protiprůvanová pojistka, mikroventilace, zvedač křídla apod.

Okna a dveře mají STANDARDNĚ SKLA S KOEFICIENTEM PROSTUPU TEPLA Ug=1,1 W/m2K, popř.na přání trojskla Ug=0,6- 0,7 W/m2K .

Trojskla jsou v současnosti používána hlavně u nízkoenergetických a pasivních domů. Na přání mohou být skla i bezpečnostní, ornamentní, protisluneční.

Plastová okna a dveře dodáváme standardně v barvě bílé, za mírný příplatek pak v jednostranném a oboustranném dřevodekoru či barevné fólii.

Plastová okna nabízíme v 8-mi komorových profilech, které jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy po celé ČR.

Vchodové plastové dveře

- nabízíme v různých barvách. Jako výplň vchodových dveří lze použít běžné zasklení izolačním sklem s různými typy skla v kombinaci dělících sloupků nebo okrasné výplně.

Do panelového domu, komerčních objektů nebo bytového domu- míst s velkou četností průchodu, jsou jedinou správnou variantou hliníkové dveře. Ty Vám také nabídneme.

Samozřejmostí je i možnost instalace doplňků jako jsou parapety, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu atd.

8 Komor 6 Komor 8 Komor