Zimní zahrady z hliníku popř. ocele

Cena hliníkové zimní zahrady je vždy vyšší než zimní zahrady z plastu.

Zimní zahrada z hliníku je odolná vůči mrazu, extrémním teplotám, kroupám, nepodléhá korozi, nemusí se natírat. Konstrukce zimní zahrady z hliníku nabízí velké množství typů a variant. Hliník se používá hlavně na střešní konstrukce. Údržba hliníkové zimní zahrady nevyžaduje téměř žádný servis.

Zimní zahrady vyrábíme z hliníkových nebo ocelových profilových systému. U hliníkových systému používáme pro maximální možné barevné sladění zastřešení s okolním prostředím povrchovou úpravu Komaxit (prášková barva vypalovaná při vysokých teplotách), která umožňuje použít kompletní barevnou stupnici RAL (obsahuje přes 260 barevných odstínu) nebo dekoru dřeva polepem fólií.

Hliníkové konstrukce jsou určitě nejpevnější, umožňují subtilní konstrukci a uplatnění velkých nedělených prosklených ploch. Do vlhkého prostředí skleníku s extrémními výkyvy teplot jsou jednoznačně nejvhodnější oproti dřevěným.

U plastových systému je možnost barevného sladění mnohem užší.

Pro správnou cirkulaci a výměnu vzduchu a také přístup jsou do konstrukce hliníkové zimní zahrady zakomponovány otevíratelné prvky jako okenní nebo balkónová křídla otvíravá, sklopná, střešní okna výklopná, dveřní křídla otvíravá, posuvná, skládací.

Hliníkové střešní systémy lze také kombinovat s plastovými obvodovými stěnami . Výhodou plastových stěn je vyšší izolace a příznivější pořizovací náklady .

Hliníková konstrukce včetně střechy je nejvyšší třídou v provedení zimních zahrad. Objednejte si zimní zahradu z hliníku podle svého přání, stačí jen vyplnit poptávku a nebo zavolat.